Analityka internetowa

Nasza firma zajmuje się analityką internetową, której podstawowym zadaniem jest obserwacja ruchu na stronie www. Zmierzymy efektywność podjętych działań marketingowych, określimy ile czasu użytkownik spędził na portalu oraz które strony i artykuły cieszyły się jego największym zainteresowaniem. W tym celu wykorzystujemy Google Analytics jako skuteczne narzędzie analityki internetowej.

Analityka internetowa pozwala zrozumieć w jaki sposób wykorzystywana jest strona internetowa przez klientów, jak się na niej poruszają aby zdobyć jak najwięcej potrzebnych informacji. Nadrzędnym celem analizy ruchu na stronie jest skuteczna optymalizacja witryny. Skorzystaj z naszej pomocy przy zbieraniu danych, ich analizie i raportowaniu ruchu na witrynie w czasie rzeczywistym. Pomagamy nie tylko zmierzyć ruch na stronie, ale również aktywność w badaniach marketingowych. Nasz zespół dokona analizy skuteczności strony internetowej pod kątem leadów oraz pomożemy oszacować i analizować ruch na stronie po kampanii reklamowej. Skontaktuj się z nami a podpowiemy jak Ci pomóc.

Audyt analityczny

Audyt analityczny strony internetowej oraz kampanii reklamowej pozwala zweryfikować stopień realizacji planów sprzedażowych. Jego celem jest wskazanie obszarów wymagających poprawy, aby móc skutecznie oddziaływać na klientów. Skorzystaj z naszej pomocy i sprawdź co można usprawnić, aby efekt podjętych działań marketingowych był jeszcze lepszy.

Zobacz więcej

Instalacja Google Analytics

Oferujemy w ramach naszych usług instalację Google Analytics na stronie internetowej w celu gromadzenia i analizowania danych dotyczących ruchu na niej. Tworząc dla firmy stronę internetową działanie to jest wliczone w koszty budowania witryny. Przewidujemy także możliwość zamówienia tej usługi dla istniejącej strony internetowej jako odrębnego działania.

Zobacz więcej

Optymalizacja Google Analytics

Nasze zintegrowane rozwiązania marketingowe i zarządzania kampaniami zawierają szczegółowy audyt konfiguracji Google Analytics. Nasi eksperci pracowali przy wielu projektach implementacji i audytu Google Analytics. Zapewniamy, że będziesz miał dostęp do najnowszych funkcji Google Analitycs w celu dostarczania dokładnych, wiarygodnych i odpowiednich danych, aby prowadzone działania e-marketingowe napędzały Twoje ROI.

Zobacz więcej

Interesuje Cię ta usługa?

Zostaw nam swój adres email lub numer telefonu, a skontaktujemy się z Tobą i przygotujemy darmową wycenę

ably to młoda agencja interaktywana. Nasza kadra ma wieloletnie doświadczenie w tworzeniu i rozwoju produktów oraz usług internetowych.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 605 850 745

Nie lubisz telefonu?
Napisz maila na adres:

[email protected]

Gotowy aby zacząć swój projekt?

Kwestionariusz projektowy

Gotowy aby zacząć swój projekt? Wypełnij nasz kwestionariusz projektowy, a pomożemy Ci wystartować z Twoją realizacją

Wypełnij brief

Darmowa wycena

Formularz darmowej wyceny

Planujesz wdrożenie nowego projektu, ale nie jesteś pewien jaki może być koszt jego realizacji?

Wypełnij nasz formularz wyceny, a przygotujemy darmowy kosztorys specjalnie dla Ciebie.

Wystarczy, że poświęcisz na to kilkadziesiąt sekund. To nic nie kosztuje.

Chcę darmową wycenę