Instalacja Google Analytics

Oferujemy w ramach naszych usług instalację Google Analytics na stronie internetowej w celu gromadzenia i analizowania danych dotyczących ruchu na niej. Tworząc dla firmy stronę internetową działanie to jest wliczone w koszty budowania witryny. Przewidujemy także możliwość zamówienia tej usługi dla istniejącej strony internetowej jako odrębnego działania.

Usługa Google Analytics to internetowe narzędzie analizy statystyk stron www. Służy gromadzeniu informacji dotyczących ruchu na stronie internetowej, pokazuje w jaki sposób użytkownik trafił na nią, jakich użył słów kluczowych czy jakie treści zainteresowały go najbardziej. Google Analytics zakłada kilku wymiarową analizę: treści, społecznościową, danych mobilnych, konwersji i reklam. Nasza firma oferuje instalację Google Analytics na stronie internetowej i analizę gromadzonych danych. Dzięki naszej pomocy i skorzystaniu z tej usługi będziesz mógł zoptymalizować swoją stronę, aby realizowała zaplanowane cele. Skonfigurujemy również panel informacyjny Google Analytics, aby zbierane dane były dostosowane do Twoich potrzeb i przedstawiały w sposób czytelny niezbędne informacje. Skontaktuj się z nami i zadbaj o efektywność podejmowanych działań w internecie.
Interesuje Cię ta usługa?

Zostaw nam swój adres email lub numer telefonu, a skontaktujemy się z Tobą i przygotujemy darmową wycenę

ably to młoda agencja interaktywana. Nasza kadra ma wieloletnie doświadczenie w tworzeniu i rozwoju produktów oraz usług internetowych.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 605 850 745

Nie lubisz telefonu?
Napisz maila na adres:

[email protected]

Gotowy aby zacząć swój projekt?

Kwestionariusz projektowy

Gotowy aby zacząć swój projekt? Wypełnij nasz kwestionariusz projektowy, a pomożemy Ci wystartować z Twoją realizacją

Wypełnij brief

Darmowa wycena

Formularz darmowej wyceny

Planujesz wdrożenie nowego projektu, ale nie jesteś pewien jaki może być koszt jego realizacji?

Wypełnij nasz formularz wyceny, a przygotujemy darmowy kosztorys specjalnie dla Ciebie.

Wystarczy, że poświęcisz na to kilkadziesiąt sekund. To nic nie kosztuje.

Chcę darmową wycenę