Audyt analityczny

Audyt analityczny strony internetowej oraz kampanii reklamowej pozwala zweryfikować stopień realizacji planów sprzedażowych. Jego celem jest wskazanie obszarów wymagających poprawy, aby móc skutecznie oddziaływać na klientów. Skorzystaj z naszej pomocy i sprawdź co można usprawnić, aby efekt podjętych działań marketingowych był jeszcze lepszy.

Audyt analityczny strony internetowej koncentruje się na potrzebie analizy skuteczności podejmowanych działań marketingowych oraz na interpretacji wyników. Badanie to powinno skupiać się na analizie działań podejmowanych w mediach społecznościowych, e-mail marketingu czy jakości ruchu na stronie www oraz analizie pod kontem SEO. Audyt analityczny jest najbardziej wymagającą z oferowanych przez nas usług w zakresie pozyskiwania leadów i e-commerce. W ramach tej usługi przeprowadzimy analizę narzędzi analitycznych na stronie internetowej i porównamy ją z celami biznesowymi zaplanowanymi w trakcie kampanii. Typowy audyt analityczny może trwać od 10 do 30 dni roboczych w zależności od złożoności serwisu oraz badanych właściwości. Korzystamy z usługi jaką jest analiza Google Analytics, która pozwala wykryć nieskutecznie działania podejmowane w internecie i wskazać możliwe rozwiązania. Panele informacyjne pozwalają w czytelny sposób przedstawić dane wybrane pod względem przydatności dla klienta. Oferujemy przegląd najważniejszych dla Ciebie danych analizując panel informacyjny Google Analytics. Nasz zespól dokona analizy wskaźnika ROI, który pozwala wykazać jakie zyski przynoszą pojedyncze działania. Nasza oferta zakłada także przeprowadzenie testu A/B, dzięki któremu pomożemy wybrać efektywniejszą wersję witryny. Skorzystaj z naszych usług, aby przekonać się o skuteczności prowadzonych działań marketingowych w Internecie.
Interesuje Cię ta usługa?

Zostaw nam swój adres email lub numer telefonu, a skontaktujemy się z Tobą i przygotujemy darmową wycenę

ably to młoda agencja interaktywana. Nasza kadra ma wieloletnie doświadczenie w tworzeniu i rozwoju produktów oraz usług internetowych.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 605 850 745

Nie lubisz telefonu?
Napisz maila na adres:

[email protected]

Gotowy aby zacząć swój projekt?

Kwestionariusz projektowy

Gotowy aby zacząć swój projekt? Wypełnij nasz kwestionariusz projektowy, a pomożemy Ci wystartować z Twoją realizacją

Wypełnij brief

Darmowa wycena

Formularz darmowej wyceny

Planujesz wdrożenie nowego projektu, ale nie jesteś pewien jaki może być koszt jego realizacji?

Wypełnij nasz formularz wyceny, a przygotujemy darmowy kosztorys specjalnie dla Ciebie.

Wystarczy, że poświęcisz na to kilkadziesiąt sekund. To nic nie kosztuje.

Chcę darmową wycenę