Rejestracja w serwisie jest bardzo prosta i intuicyjna, a sam proces zajmuje mniej niż 5 minut.
Po wejściu na stronę linkedin.com naszym oczom ukazuje się formularz rejestracji w serwisie. W wolne pola wpisujemy:

  • Imię i nazwisko;
  • Adres email;
  • Wybrane przez nas hasło;

Po uzupełnieniu klikamy przycisk „Dołącz teraz„.

linkedin-rejestracja-1

Naszym oczom ukaże się kolejny formularz, w którym konieczne będzie wprowadzenie danych adresowych oraz informacji odnośnie do zatrudnienia:

linkedin-rejestracja-2

 

W kolejnym kroku zostajemy poproszeni o udzielenie dostępu do naszego konta email celem automatycznego wyszukania kontaktów w serwisie, z którymi kiedykolwiek wymieniliśmy jakieś informacje mailowo. Jeżeli sami chcemy wyszukać wszystkie kontakty lub z jakiegoś powodu nie mamy zamiaru udostępniać robotom naszego konta email pomijamy ten krok (link „Pomiń ten krok” pod niebieskim polem).

 

linkedin-rejestracja-3

 

Po wypełnieniu powyższego formularza lub jego pominięciu zostaniemy poproszeni o potwierdzenie naszego adresu email. W tym celu należy przejść do skrzynki odbiorczej konta podanego podczas rejestracji. Odnajdujemy email przesłany przez serwis LinkedIn.com, a następnie klikamy w żółty przycisk potwierdzający, iż adres ten należy do nas.

 

 

linkedin-rejestracja-4

 

Kolejny krok to możliwość pobranie aplikacji mobilnej, dzięki której będziemy w stanie mieć wszystkie informacje pod ręką. W tym celu podajemy nasz numer telefonu, na który wysłany zostanie odnośnik do pobrania odpowiedniej wersji aplikacji. W przypadku, gdy nie jesteśmy zainteresowani, pomijamy niniejszy krok klikając w przycisk „Pomiń„.

linkedin-rejestracja-6

 

W tym momencie nasze konto zostaje aktywowane, a nam pozostaje wybrać jedynie jaki typ konta nas interesuje. Najprostszym podziałem kont jest wyodrębnienie kont darmowych i płatnych. Celem przetestowania możliwości jakie oferuje nam serwis wybieramy opcję „Konto Basic„. Na każdym etapie użytkowania serwisu mamy możliwość przejścia na inny typ konta.

 

 

 

linkedin-rejestracja-7linkedin-rejestracja-8

Po wyborze konta zostajemy automatycznie przekierowani na nasz nowo utworzony profil w portalu biznesowym LinkedIn.com

Usługi wymienione w tym artykule

Obecność w mediach społecznościowych

W dobie internetu i ciągle rosnącej popularności mediów społecznościowych, kluczowa dla działań promocyjnych jest obecność Twojej firmy w social mediach. Zadbaj o to już dziś korzystając z naszych usług. Zapewnimy Ci profesjonalną obsługę, by prowadzone przez nas działania przyniosły zaplanowane rezultaty.

Zobacz więcej

Prowadzenie strony na portalu LinkedIn

LinkedIn jest portalem społecznościowym ważnym dla biznesu. Korzystając z naszych usług masz pewność, że profesjonalnie zajmiemy się prowadzeniem strony na LinkedIn, by Twoja firma mogła zaistnieć w świadomości odbiorców.

Zobacz więcej

ably to młoda agencja interaktywana. Nasza kadra ma wieloletnie doświadczenie w tworzeniu i rozwoju produktów oraz usług internetowych.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 605 850 745

Nie lubisz telefonu?
Napisz maila na adres:

[email protected]

Gotowy aby zacząć swój projekt?

Kwestionariusz projektowy

Gotowy aby zacząć swój projekt? Wypełnij nasz kwestionariusz projektowy, a pomożemy Ci wystartować z Twoją realizacją

Wypełnij brief

Darmowa wycena

Formularz darmowej wyceny

Planujesz wdrożenie nowego projektu, ale nie jesteś pewien jaki może być koszt jego realizacji?

Wypełnij nasz formularz wyceny, a przygotujemy darmowy kosztorys specjalnie dla Ciebie.

Wystarczy, że poświęcisz na to kilkadziesiąt sekund. To nic nie kosztuje.

Chcę darmową wycenę