Obecność w mediach społecznościowych

W dobie internetu i ciągle rosnącej popularności mediów społecznościowych, kluczowa dla działań promocyjnych jest obecność Twojej firmy w social mediach. Zadbaj o to już dziś korzystając z naszych usług. Zapewnimy Ci profesjonalną obsługę, by prowadzone przez nas działania przyniosły zaplanowane rezultaty.

Media społecznościowe są bardzo skutecznym kanałem komunikacji pomiędzy firmą a klientami. Ich największą zaletą jest nieograniczony zasięg dotarcia do odbiorców i szybkość kontaktu. W ramach oferowanej usługi zadbamy, by obecność w social mediach firmy budowała pozytywny wizerunek marki i umacniała jej pozycję na rynku. Nasza oferta zakłada: - prowadzenie strony na Facebooku - prowadzenie strony na Twitterze, - prowadzenie strony na LinkedIn - prowadzenie strony na Google+ Skorzystaj z naszych usług i zadbaj o popularyzację swojej oferty, co przełoży się na korzyści ekonomiczne płynące z podjętych działań marketingowych.

Prowadzenie strony na portalu Facebook

Zaufaj naszej firmie i pozwól, abyśmy zajęli się prowadzeniem strony na Facebooku. Nasze działania przyczynią się do promowania oferty Twojej firmy i budowania pozytywnego wizerunku marki. Pomoc naszego zespołu sprawi, iż zaistniejesz w świadomości potencjalnych konsumentów.

Zobacz więcej

Prowadzenie strony na portalu Google+

Zajmiemy się prowadzeniem strony na GooglePlus, która stanowi wsparcie dla działań marketingowych prowadzonych w internecie. Nasz zespół dołoży wszelkich starań, aby strona firmowa na Google+ spełniała swoje zadania i promowała Twój biznes w sieci.

Zobacz więcej

Prowadzenie strony na portalu Twitter

„Ćwierkanie” stało się bardzo popularne także w świecie biznesu. Zajmiemy się prowadzeniem strony na Twitterze i sprawimy, że Twoje wiadomości powiększą rzeszę klientów. Zaufaj naszemu doświadczeniu i pozwól, by mikroblogowanie przynosiło Ci sukcesy na dużą skalę.

Zobacz więcej

Prowadzenie strony na portalu LinkedIn

LinkedIn jest portalem społecznościowym ważnym dla biznesu. Korzystając z naszych usług masz pewność, że profesjonalnie zajmiemy się prowadzeniem strony na LinkedIn, by Twoja firma mogła zaistnieć w świadomości odbiorców.

Zobacz więcej

Interesuje Cię ta usługa?

Zostaw nam swój adres email lub numer telefonu, a skontaktujemy się z Tobą i przygotujemy darmową wycenę

ably to młoda agencja interaktywana. Nasza kadra ma wieloletnie doświadczenie w tworzeniu i rozwoju produktów oraz usług internetowych.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 605 850 745

Nie lubisz telefonu?
Napisz maila na adres:

[email protected]

Gotowy aby zacząć swój projekt?

Kwestionariusz projektowy

Gotowy aby zacząć swój projekt? Wypełnij nasz kwestionariusz projektowy, a pomożemy Ci wystartować z Twoją realizacją

Wypełnij brief

Darmowa wycena

Formularz darmowej wyceny

Planujesz wdrożenie nowego projektu, ale nie jesteś pewien jaki może być koszt jego realizacji?

Wypełnij nasz formularz wyceny, a przygotujemy darmowy kosztorys specjalnie dla Ciebie.

Wystarczy, że poświęcisz na to kilkadziesiąt sekund. To nic nie kosztuje.

Chcę darmową wycenę