WordPress

WordPress jest najbardziej popularnym systemem zarządzania treścią w sieci (CMS). Nasza firma oferuje kompleksowe usługi związane z tym systemem, co pozwoli Ci na stworzenie oryginalnej strony internetowej lub bloga firmowego, wyróżniającego firmę pośród konkurencji.

WordPress został stworzony z myślą o budowaniu bloga i jego obsłudze. Obecnie jednak jest najpopularniejszym systemem zarządzania treścią, dlatego wykorzystywany jest do projektowania stron internetowych. Dzięki wielu funkcjom system ten pozwala dostosować witrynę do indywidualnych wymagań klienta i przekształcać wygląd strony według gustu. WordPress umożliwia zbudowanie estetycznych i funkcjonalnych stron internetowych lub blogów. Oferta naszej firmy przewiduje: - instalację systemy WordPress - instalację wtyczek do systemu - optymalizację strony opartej na systemie WordPress - tworzenie szablonów WordPress - rozszerzenia systemu WordPress Dzięki naszej pomocy powstanie prosta, unikalna i intuicyjna strona internetowa czy blog, z których klienci będą bardzo chętnie korzystać.

Instalacja systemu WordPress

Nasz zespół przeprowadzi instalację systemu WordPress na potrzeby Twojej strony internetowej czy bloga. Skonfigurujemy system aby był w pełni funkcjonalny i spełniał oczekiwania klienta.

Zobacz więcej

Instalacja wtyczek do systemu

Nasz zespół pomoże Ci zainstalować wtyczki do systemu WordPress. Skonfigurujemy je tak, by spełniały swoje zadania i usprawniały działanie strony internetowej lub bloga.

Zobacz więcej

Optymalizacja strony opartej na systemie WordPress

Budując stronę firmową czy bloga opartego na systemie WordPress ważne jest jego sprawne działanie. Pomożemy Ci zoptymalizować stronę WordPress, w celu zwiększenia jej skuteczności marketingowej.

Zobacz więcej

Tworzenie szablonów WordPress

Nasz zespół tworzy motywy WordPress, które uatrakcyjnią Twoją stronę internetową lub bloga. Szablony tworzymy w oparciu o pliki graficzne lub html oraz pomagamy w procesie ich instalacji.

Zobacz więcej

Tworzenie wtyczek WordPress

Nasza firma zajmuje się dodawaniem rozszerzeń systemu WordPress. Dostosujemy je do indywidualnych potrzeb klienta i specyfiki strony internetowej.

Zobacz więcej

Interesuje Cię ta usługa?

Zostaw nam swój adres email lub numer telefonu, a skontaktujemy się z Tobą i przygotujemy darmową wycenę

ably to młoda agencja interaktywana. Nasza kadra ma wieloletnie doświadczenie w tworzeniu i rozwoju produktów oraz usług internetowych.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 605 850 745

Nie lubisz telefonu?
Napisz maila na adres:

[email protected]

Gotowy aby zacząć swój projekt?

Kwestionariusz projektowy

Gotowy aby zacząć swój projekt? Wypełnij nasz kwestionariusz projektowy, a pomożemy Ci wystartować z Twoją realizacją

Wypełnij brief

Darmowa wycena

Formularz darmowej wyceny

Planujesz wdrożenie nowego projektu, ale nie jesteś pewien jaki może być koszt jego realizacji?

Wypełnij nasz formularz wyceny, a przygotujemy darmowy kosztorys specjalnie dla Ciebie.

Wystarczy, że poświęcisz na to kilkadziesiąt sekund. To nic nie kosztuje.

Chcę darmową wycenę