Kampanie Google AdWords

Google AdWords to system reklamowy, który daje możliwość wyświetlania reklamy w wynikach wyszukiwania w momencie, gdy klient poszukuje usług oferowanych przez Twoją firmę. Dzięki naszej pomocy dotrzesz do odpowiedniej grupy odbiorców minimalizując przy tym koszty reklamy i osiągając zadowalające efekty.

Aby wykorzystać możliwości marketingowe jakie daje wyszukiwarka, wykorzystujemy między innymi narzędzie jakim jest kampania Google AdWords. System ten pozwala wyświetlać reklamę w wynikach wyszukiwania w topowej pozycji, a co za tym idzie jest narzędziem pomagającym w dotarciu do docelowego klienta. Celem działań prowadzonych przy wykorzystaniu reklamy w linkach sponsorowanych jest poprawa jakości ruchu na stronie internetowej firmy, zachęcenie by klienci wracali na nią oraz pozyskanie nowych odbiorców, co przekłada się na zyski ekonomiczne działalności. Należy podkreślić, że do kluczowych zalet wykorzystania reklamy w wyszukiwarce można zaliczyć redukcję kosztów związanych z promocją. Firma płaci za reklamę tylko w momencie, gdy ona zadziała. Walorem jest również stały pomiar skuteczności działań kampanii. Nasz zespół przygotuje kampanię reklamową Google AdWords. Dzięki pomocy którą oferujemy, link sponsorowany trafi do właściwych odbiorców. Usługa ta obejmuje dobór słów kluczowych, stworzenie tekstu reklamowego, zarządzanie kampanią oraz pomiar efektywności prowadzonych działań reklamowych. Oferta przewiduje optymalizację trwającej kampanii i zarządzanie nią w taki sposób, by zwiększyć konwersję dla Twojej reklamy. Nie wiesz od czego zacząć? To nie problem, pomożemy ustalić budżet kampanii dostosowany do potrzeb i możliwości firmy. Z naszą pomocą dotrzesz z ofertą do klienta, w momencie gdy będzie jej potrzebował.
Interesuje Cię ta usługa?

Zostaw nam swój adres email lub numer telefonu, a skontaktujemy się z Tobą i przygotujemy darmową wycenę

ably to młoda agencja interaktywana. Nasza kadra ma wieloletnie doświadczenie w tworzeniu i rozwoju produktów oraz usług internetowych.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 605 850 745

Nie lubisz telefonu?
Napisz maila na adres:

[email protected]

Gotowy aby zacząć swój projekt?

Kwestionariusz projektowy

Gotowy aby zacząć swój projekt? Wypełnij nasz kwestionariusz projektowy, a pomożemy Ci wystartować z Twoją realizacją

Wypełnij brief

Darmowa wycena

Formularz darmowej wyceny

Planujesz wdrożenie nowego projektu, ale nie jesteś pewien jaki może być koszt jego realizacji?

Wypełnij nasz formularz wyceny, a przygotujemy darmowy kosztorys specjalnie dla Ciebie.

Wystarczy, że poświęcisz na to kilkadziesiąt sekund. To nic nie kosztuje.

Chcę darmową wycenę