Email Marketing

Nasz zespół pomoże Ci w budowaniu i utrzymywaniu więzi z klientami stosując bardzo efektywne narzędzie jakim jest e-mail marketing. Posiadane doświadczenie w tej tematyce jest istotne, gdyż wiemy gdzie jest granica między e-mail marketingiem a spamem. Dzięki temu utrzymasz pozytywne relację z odbiorcami.

E-mail marketing w swoich działaniach wykorzystuje pocztę elektroniczną jako narzędzie komunikacji z klientami. Kluczowym zadaniem e-mail marketingu jest budowanie lojalności konsumenckiej, tworzenie i utrzymywanie relacji z klientami, co pomaga w budowaniu świadomości istnienia marki. To działanie nawiązuje do koncepcji permission marketingu, która zakłada przyzwolenie odbiorcy na otrzymywanie informacji marketingowej. Nasza firma zajmuje się świadczeniem usług z zakresu e-mail marketingu. Oferta obejmuje projektowanie szablonów newslettera oraz wysyłkę maili. Skorzystaj z naszej pomocy i ciesz się zaufaniem oraz lojalnością klientów, którzy dobrowolnie będą otrzymywali Twoje komunikaty marketingowe. Przełoży się to na zyski i pozycję firmy pośród konkurencji.

Projektowanie szablonów newslettera

Zajmujemy się projektowaniem graficznym szablonów newslettera, aby wyglądał on dobrze w każdym programie pocztowym i zachęcał klientów do zapisania się do newslettera.

Zobacz więcej

Wysyłka maili

Zajmujemy się wysyłką maili do klientów aby informować ich o produkcie lub proponowanej usłudze. To skuteczne narzędzie pozwala dotrzeć do wielu nabywców i budować więzi z nimi.

Zobacz więcej

Interesuje Cię ta usługa?

Zostaw nam swój adres email lub numer telefonu, a skontaktujemy się z Tobą i przygotujemy darmową wycenę

ably to młoda agencja interaktywana. Nasza kadra ma wieloletnie doświadczenie w tworzeniu i rozwoju produktów oraz usług internetowych.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 605 850 745

Nie lubisz telefonu?
Napisz maila na adres:

[email protected]

Gotowy aby zacząć swój projekt?

Kwestionariusz projektowy

Gotowy aby zacząć swój projekt? Wypełnij nasz kwestionariusz projektowy, a pomożemy Ci wystartować z Twoją realizacją

Wypełnij brief

Darmowa wycena

Formularz darmowej wyceny

Planujesz wdrożenie nowego projektu, ale nie jesteś pewien jaki może być koszt jego realizacji?

Wypełnij nasz formularz wyceny, a przygotujemy darmowy kosztorys specjalnie dla Ciebie.

Wystarczy, że poświęcisz na to kilkadziesiąt sekund. To nic nie kosztuje.

Chcę darmową wycenę